ارز شیبا ارز مورد اعتماد سرمایه داران : صرافی بوم ارز

 

 

صرافی بوم ارز : ارز شیبا چیست؟ SHIBA INUبا نماد اختصاری SHIB  یکی از ارزهای دیجیتال جدید بازار بر پایه ی میم کوین است که شباهت زیادی به دوج کوین دارد، این ارز دیجیتال در مدت کوتاهی که عرضه شد توانست توجهات بسیار زیادی را به خود جلب کند و رشد زیادی را هم تجربه کند.

اسم این ارز دیجیتال برگرفته از سگی از نژادهای بومی ژاپن به نام (شیبا اینو)بود. شیبا اینو در آگوست 2020 (مرداد سال 1399) توسط یک شخص ناشناس با نام مستعار Ryoshi  برای سرگرمی و بدون هزینه وارد بازار شد. هدف این شخص تنها بررسی رفتار ارز دیجیتال بدون تبلیغ و بدون پشتوانه مالی در بازار کریپتو کارنسی صددر صد غیرمتمرکز و مستقل بود. ارز دیجیتال شیبا اینو بلاکچین اختصاصی خود را ندارد

این ارز دیجیتال توکنی بر مبنای استاندارد ERC-20 است و منظور از اینکه شیبا یک توکن ERC-20 است، این است که در استاندارد ERC-20 قوانینی طراحی شده است که بر روی توکن پیاده سازی شده، اینها در واقع قوانینی میباشند که اجازه میدهند توکن هایی بر بستر اتریوم ساخته شوند. نام مستعار این ارز دیجیتال DOGECOIN KILLER یا قاتل دوج کوین میباشد که رمز ارز شیبا بسیار در تلاش است تا از ارز دیجیتال DOGE  پیشی بگیرد.

صرافی بوم ارز :در حال حاضر هیچ اطلاعاتی در ارتباط با این رمز ارز وجود ندارد و هیچگونه وایت پیپر و نقشه راهی  برای این توکن نشان داده نشده، افزایش قیمت این اغرز دیجیتال اخیرا چشمگیر بوده وافراد زیادی از این ارز سود بردند.

شیبا اینو بخریم یانه؟

 

شیبااینو بخریم؟

صرافی بوم ارز : هرتوکن شیبا اینو حدود 00001/0 دلار است. اگر ارزش هر توکن به فقط 1سنت هم برسد پس ارزش آن هزار برابر می شود.

یعنی اگر یک میلیون تومان شیبا اینو بخرید ارزش آن به یک میلیارد تومان می رسد.

شیبا اینو برروی بزرگترین صرافی های دنیا لیست شده است، و صرافی هایی که از این ارز دیجیتال پشتیبانی می کنند ازجمله: صرافی Uniswap،صرافی BitForex، صرافی GATE.LO،صرافی1inch ،صرافی HOO،صرافی Binanceو صرافی0x هستند.

همچنین برای ذخیره سازی این رمز ارز کاربران می توانند  از کیف پول کوین بیس(Coinbase)استفاده کنند.

در حال حاضر 25درصد از معاملات شیبااینو برروی بایننس است که می توان آن را بزرگترین صرافی دنیا به شمار آورد.

این پشتیبانی صرافی بایننس و سایر صرافی های بزرگ نام برده شده از ارزدیجیتال شیبااینو  یک نقطه قوت برایش است.

ارزدیجیتال شیبا ابتدا برروی شبکه اتریوم ارائه شد که هزینع انتقال بسیار بالایی داشت اما عرضه این ارز برروی شبکه بایننس یعنی BEP20 باعث شد تاهزینه انتقال بسیار کمتر شده و سرعت آن نیز بالا رود،این امرسبب افزایش  حجم مبادلات و انتقال شیبا بین کاربران و صرافی ها خواهد شد.

شیبا اینو نخریم!

صرافی بوم ارز :کل توکن های شیبا به قدری زیاد است که حتی اگر ارزش هرتوکن بخواهد به یک سنت هم برسد ارزش بازار آن 10 تریلیارد دلار خواهد شد.

این عدد چند برابر ارزش بازر ارزهای دیجیتال است و قاعدتا رسیدن به جنین رقمی چندان منطقی نیست.

شیبا اینو یک کوین نیست بلکه توکنی است یعنی بلاکچین اختصاصی ندارد و برروی سایر شبکه ها انتقال پیدا می کند.همین امر نشان می دهد که شیبا دارای فناوری خاصی هم نیست و هنوز نیازمند توسعه است.

صرافی بوم ارز : ارز شیبا بیشتر به خاطر هیجان بازار و هجوم تعدادزیادی از کاربران  برای کسب سود زیاد در کوتاه مدت بالا رفت پس مطمعنا باخوابیدن این هیجانات همان قدر که گران شد احتمال ارزان شدن هم دارد و بایستی مراقب هیجانات کاذب در این بازار بود.

باتوجه به بررسی های گفته شده بهترین استراتژی درمورد ارز دیجیتال شیبا اینو معاملات کوتاه مدت به نظر می رسد.

 

ارز دیجیتال

Schedule appointment

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

bomarzadmin13661366

Vestibulum ante ipsum

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec rutrum congue leo eget malesuada vestibulum.

Learn more about us

ارسال دیدگاه