دوج کوین ارز معتبر نو ظهور :صرافی آنلاین

 

دوج‌کوین یک رمزارز همتا به همتا بوده که با یک جوک تصویری که توسط ایلان ماسک به اشتراک گذاشته شد، در کانون توجه قرار گرفت. قیمت این ارز دیجیتال پس از انتشار این جوک تصویری، اخیرا به بالاترین سطح خود رسیده است. هدف اصلی برای افزایش سریع قیمت دوج‌کوین ایلان ماسک بوده که با توییت‌های خود باعث شد این رمزارز بر سر زبان‌ها بیفتد. ایلان ماسک توییتی با تصویر دوج‌کوین منتشر کرد که منجر به افزایش خرید توسط افراد بسیاری شد.

پیش از این، ماسک توسط کارشناسان صنعت رمزارز به دلیل کنترل قیمت رمزارزهایی مانند بیت‌کوین و دوج‌کوین محکوم شده بود. ایلان ماسک خود را “پدر دوج” نامیده و با توسعه‌دهندگان دوج‌کوین برای کار بر روی نوآوری پشت این رمزارز همکاری می‌کند. با این وجود، دوج‌کوین رمزارزی است که بیشتر شبیه شوخی است و تا این لحظه هیچ برنامه قابل تاییدی ندارد.

علاوه بر این، موجودی ذخایر رمزارز دوج‌کوین نامحدود بوده و در حال حاضر، حدود ۱۳۰میلیارد توکن دوج برای استفاده در دسترس است. در حال حاضر، قیمت این رمزارز ۰.۲۱دلار و ارزش بازار آن حدود ۲۹میلیارد دلار است. دوج‌کوین در بالاترین قیمت اخیر خود به ۷۵سنت و ارزش بازار آن به بیش از ۸۰میلیارد دلار رسید.

صرافی آنلاین :به گفته کارشناسان، اولین چالش مهم آن عبور از کانال ۱دلاری بوده که با توجه به شواهد، ممکن است پیش از پایان ماه جولای اتفاق بیفتد. با عبور از این چالش، هدف بعدی کانال ۱۰دلاری خواهد بود.

دوج‌کوین به دلیل رشد اخیر خود، در میان ۱۰رمزارز برتر جهان، پس از بیت‌کوین، اتریوم، تتر، بایننس کوین و کاردانو قرار گرفت.

علاوه بر این، اطلاعات ارائه شده نشان می‌دهد که دوج‌کوین به عنوان سومین رمزارز شناخته شده در ایالات متحده و بریتانیا، به ترتیب با نرخ مالکیت ۲۴درصد و ۱۵.۵درصد معرفی شده است.

 

والاس موفق شده نام خود را به‌عنوان یکی از پیشتازان تولید محتوا در یوتیوب درباره دوج کوین مطرح کند. کانال یوتیوب او با نام Final Stand یکی از بزرگ‌ترین انجمن‌های ارز دیجیتال در این پلتفرم‌ پخش ویدئو است.

توییتی که او در روز جمعه منتشر کرد، واکنش‌های فراوانی را در پی داشت. یکی از افرادی که به این توییت واکنش نشان داد، ایلان ماسک بود. مدیرعامل شرکت تسلا که خود را «دوج فادر» (پدر دوج) می‌نامد، اظهار داشت که به‌روزرسانی پیش رو دوج کوین را محبوب خواهد کرد، زیرا این به‌روزرسانی در جهت رفع نقاط ضعفی انجام می‌شود که در همتایان برجسته آن، بیت کوین و اتریوم وجود دارد. ماسک در توییت خود گفت:

بیت کوین و اتریوم یک سیستم تراکنش چندلایه را دنبال می‌کنند، اما سرعت تراکنش‌ها در لایه اصلی آنها پایین و هزینه تراکنش‌ها بالاست. به‌عقیده من دوج کوین این شایستگی را دارد که سرعت تراکنش لایه اصلی را افزایش دهد و با منتقل‌کردن تراکنش‌ها به لایه دوم، هزینه آنها را به حداقل برساند.

صرافی آنلاین :دو ارز دیجیتال برتر بازار (بیت کوین و اتریوم) هرکدام با چالش‌های مختلفی مواجه هستند. برای مثال، بیت کوین با مسئله مقیاس‌پذیری رو‌به‌رو است، اما به‌دنبال حل این مشکل از طریق به‌روزرسانی تپروت (Taproot) است.

از سویی دیگر، کارمزد بالای تراکنش‌ها در اتریوم آزاردهنده است و برخی از کاربرانِ آن را به سمت جایگزین‌های دیگری سوق داده است. توسعه‌دهندگان اتریوم نیز در حال ارائه یک به‌روزرسانی هستند که در آن به این مسئله توجه شده است، اما انتظار نمی‌رود که این به‌روزرسانی به‌زودی به اتمام برسد.

توییت‌های مداوم ایلان ماسک و حمایت‌های او از دوج کوین بر هیچ‌کس پوشیده نیست. توییت‌های ماسک در بیشتر مواقع به افزایش قیمت این دارایی دیجیتال منجر شده؛ هرچند که در چند هفته گذشته، این تأثیر تا حدی کم‌رنگ شده است. او پیش‌تر هم یک به‌روزرسانی را برای دوج کوین پیشنهاد کرده بود که به این ارز دیجیتال امکان می‌داد تا بیت کوین را شکست دهد و در نهایت به «ارز جهان» تبدیل شود.

Schedule appointment

Thank you for your message. It has been sent.
There was an error trying to send your message. Please try again later.

bomarzadmin13661366

Vestibulum ante ipsum

Vestibulum ac diam sit amet quam vehicula elementum sed sit amet dui. Donec rutrum congue leo eget malesuada vestibulum.

Learn more about us

ارسال دیدگاه